Про компанію

Provix

Товариство з обмеженою відповідальністю “Проектно-виробниче підприємство „Провікс” засноване 14 грудня 1994 року на історичному досвіді роботи попередніх базових підприємств:

  • Проектно-кошторисного бюро управління громадського харчування Львівського облвиконкому – з 1974 року;
  • Спеціалізованого (госпрозрахункового) проектно-кошторисного бюро управління громадського харчування Львівського облвиконкому – з 1988 року;
  • Орендного підприємства Спеціалізованого проектно-технологічного бюро підприємств харчування – з 1992 року.

У 2004 році “Провікс” отримав нових власників, які оновили колектив підприємства молодими спеціалістами, котрі були готові працювати на сучасних програмних продуктах у сфері проектування. В цей же період на підприємстві впроваджено  Систему Управління Якістю, згідно з ISO 9001-2001.

У 2012 році на “ПРОВІКСІ” відбувся ребрендінг. Компанія обрала нові пріорітети розвитку та стратегічного планування,  що в свою чергу посприяло виходу на нові для компанії ринки Західної та Центральної Європи (Польща, Австрія, Голандія). Висока кваліфікація наших спеціалістів дає можливість успішно здійснювати адаптацію іноземних технологій у проектних рішеннях. 

У 2012 на ТзОВ “ПВП “Провікс”, керівництвом отримано сертифікат аудитора Системи Управління Якістю ISO 9000:2005, ISO 9001:2008, ISO 19011:2011.

Динаміка розвитку країни у промисловому будівництві зумовила зміну стратегії розвитку групи компаній у напрямок індустріального проектування та будівництва.

Ми виконуємо проектні роботи в обсязі, необхідному для отримання позитивного висновку Укрдержбудекпертизи (стадія «Проект»), та для реалізації проекту (стадія «Робоча документація»).

 Завдяки злагодженій роботі на усіх стадіях – від отримання дозвільних документів, проектування та будівництва з подальшим введенням в експлуатацію – досягаємо найкоротших строків виконання робіт. До прикладу, один із  проектів, що виконувався спільними діями групи, на виконання затвердженої КМУ державної програми промислового розвитку у галузі машинобудування – робочий проект «Реконструкція приміщень під завод із виробництва трамваїв, тролейбусів та електробусів у м. Львові». Строк виконання індустріального проекту від початку проектування, з отриманням комплексного висновку Укрдержбудекспертизи, декларації на початок будівельних робіт та завершення будівельних робіт І-ї черги, становив рекордних 3 місяці включно. Про якість нашої роботи свідчать позитивні рекомендації від наших замовників – а це найкраща похвала за напружену інтелектуальну та фізичну працю.

Наші сертифікати

Замовити консультацію

Мова